Annelik ve Çocuk Bakımı

Annelik ve Çocuk Bakımı

Izgara Görünümü:

Bebek Zeka ve Eğitici Kartlar Seti (0-3 Yaş )

(0)
105.07TL

Bebeğinizin gelişimini takip edin!Bebeğinizin zihinsel gelişimini takip etmenizi sağlayan hafıza kartları için sadeceoku.com’a tıklayın.Bebeğinizin beyin gelişimine katkıda bulunarak erken eğitime başlamanın en kısa ve etkili çözümü zeka kartlarıdır.Zeka kartlarının en önemli yararlarından bir tanesi bebeğinizin dikkat ve odaklanmasına yardımcı olm..

-25%

Çocuk Gelişim Seti

(0)
110.00TL 146.30TL

Çocuk eğitiminde neler yapmalısınız? Çocuğunuzun gelişim evrelerinde aranızdaki iletişim nasıl olmalı? Çocuğumun Eğitimi Seti ebeveyn ve çocuk ilişkisinde yol göstericiniz olacak.ANNE SOHBETLERİBİLİNÇLİ AİLEÇOK NORMALKORKUYORUM ANNEANNE BEN KİMİM?Baskı TarihiHaziran 2020 Baskı Sayısı                1. Ba..

Okul Öncesi Eğitim Seti

(0)
105.07TL

Okul Öncesi Eğitim Seti ile çocuğunuzun becerilerini geliştirin!Okul öncesi çocuklar için hazırlanan bu set çocuğunuzun İngilizce kelimeleri, temel kavramları, renk ve şekilleri öğrenmesine yardımcı olur. Ebeveyn ve çocuk iletişimini desteleyen aktiviteler ise birlikte güzel vakit geçirmenizi sağlar.7 ADET YETENEK ATÖLYESİ EĞİTİM SETİ DERGİ 7 ADET ..

Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)