Şiir

Izgara Görünümü:
2-3 Days

Ahiret Yolculuğu | M.Asım Köksal

(0)
16.00TL

Kitap Özellikleri Basım Tarihi Şubat 2018 Yayınevi Şadırvan Yayınları Kategori Halk Kitaplığı ..

2-3 Days

Buharadan İlhamlar Demeti | Molla İzzet Çakır

(0)
7.00TL

Ürün Hakkında BUHARA’DAN İLHAMLAR DEMETİ   Molla İzzettin’in kaleme aldığı şiirler Buhara’dan İlhamlar Demeti ismiyle Şadırvan Yayınları’ndan çıktı.   Birçoğunun ilâhî olarak seslendirildiği şiirler, 1970’li yılların sonlarına doğru yazılmış ve o yıllarda Ka..

2-3 Days

Gönülden Gönüle Hikmetler | Dilaver Selvi

(0)
20.00TL

Ürün Hakkında GÖNÜLDEN GÖNÜLE - HİKMET VE ŞİİRLER   Tasavvufî telif ve çeviri eserleri ilgiyle takip edilen Dilaver Selvi, bu kitabında şiirleriyle okurlarına gönül kapılarını aralıyor.   Yazar, şiirlerini üç başlık altında topluyor: Ehl-i Beyt Gülüne, Dua ve İniltiler, Öğütler…   ..

2-3 Days

Hoş Bir Sada | Sıtkı Çoban

(0)
55.00TL

ESKİMEYEN ŞİİRİMİZDEN HOŞ BİR SADÂ - BEYİTLER-HİKMETLER-MISRALAR     Söylemem derdimi hem-derdim olan âha bile Belki sînemdeki şu nâle-i cângâha bile Kendi bî-şübhe bilir râz-ı derûnum yoksa Ehl-i dil söyleyemez derdini Allâh’a bile Hızır A..

2-3 Days

Kapına Geldim | Hatice Sözer

(0)
12.00TL

Ürün Hakkında KAPINA GELDİM - OSMANLI’DA HAC İLAHİLERİ   Birçok ilâhi mecmuasının taranmasıyla ortaya çıkan bu eser, hac ilâhileriyle birlikte hac hatıralarından bir kısım derlemeleri içeriyor.   Bir söz coğrafyası olan İslâm coğrafyasında ilâhi kültürü yaygın bir biçimde yer alır. Özelli..

Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)