SÖZ YAYINEVİ

Izgara Görünümü:

Lügatlı Risale-i Nur Asâ-yı Mûsâ ( Büyük Boy 17 x 24 cm - Termo Deri )

(0)
89.90TL

Asay-ı Musa; Ehlî fen ve mektep muallimlerinin şiddetle muhtaç oldukları, imanın hakikatlerinin delil ve bürhanlarla izahlarının olduğu muhteşem bir eser.-En Kolay Anlaşılabilen Risalei Nur Külliyatı -Terimli, Lugatli, Kaynaklı, İndeksli  Risale-i Nur Sayfa altı sözlüğü, ansiklopedik bilgi, terim, kaynak ve indeks çalışmaları 50 kişilik..

Lügatlı Risale-i Nur Barla Lâhikası ( Büyük Boy 17 x 24 cm - Termo Deri )

(0)
92.00TL

Barla Lahikası ; Risale-i Nur'un Barla'da te'lif edildiği ve kalemle istinsah edilerek yazılmaya başlandığından Eskişehir hapsi zamanına kadar olan devrede Nur'un ilk müştak talebelerinin, Nurların hemen te'lifi zamanında, ilk okuyup yazdıklarında duydukları samimî hissiyat, kalbî ve ruhî istifade ve istifazalarını dile getiren fıkralarını..

Lügatlı Risale-i Nur Emirdağ Lâhikası ( Büyük Boy 17 x 24 cm - Termo Deri )

(0)
149.00TL

Emirdağı Lahikası ; 15 Haziran 1944'de Denizli hapsinden beraet ile tahliyeden sonra Heyet-i Vekile kararıyla Emirdağı'nda ikamete memur edilen Risale-i Nur müellifi Said Nursî Hazretleri 1947 sonlarına kadar, yani üçüncü büyük hapis olan Afyon hapsine kadar Emirdağı'nda ikamet ettiği müddetçe Isparta, Kastamonu, İstanbul, Ankara ve Üniver..

Lugatlı Risale-i Nur İlk Dönem Eserler ( Büyük Boy 17 x 24 cm - Termo Deri )

(0)
53.00TL

-En Kolay Anlaşılabilen Risalei Nur Külliyatı -Terimli, Lugatli, Kaynaklı, İndeksli  Risale-i Nur Sayfa altı sözlüğü, ansiklopedik bilgi, terim, kaynak ve indeks çalışmaları 50 kişilik bir ekiple 4 yılda hazırlanan Bediüzzaman Said Nursî'nin muhteşem eseri!Sayfa Sayısı: 640Ebatlar: 23.5 x 16 cm.Kağıt Cinsi: Şamua, 2 RenkKapak T..

Out Of Stock

Lügatlı Risale-i Nur İman Ve Küfür Muvazeneleri ( Büyük Boy 17 x 24 cm - Termo Deri)

(0)
79.00TL

-En Kolay Anlaşılabilen Risalei Nur Külliyatı -Terimli, Lügatli, Kaynaklı, İndeksli  Risale-i Nur Sayfa altı sözlüğü, ansiklopedik bilgi, terim, kaynak ve indeks çalışmaları 50 kişilik bir ekiple 4 yılda hazırlanan Bediüzzaman Said Nursî'nin muhteşem eseri!Kitap : Risalei Nur Külliyatı - LügatlıYazar : Bediüzzaman Said NursiSayfa Sayısı: ..

Lugatlı Risale-i Nur İşârâtü'l İ'câz ( Büyük Boy 17 x 24 cm - Termo Deri )

(0)
89.00TL

İşarat-ül İ'caz ; İşarat-ül İ'caz Tefsiri; eski Harb-i Umumî'nin birinci senesinde, cephe-i harbde, me'hazsiz ve kitab mevcud olmadığı halde te'lif edilmiştir. Harb zamanının zaruretinden başka, dört sebebe binaen gayet muhtasar ve îcazlı bir tarzda yazılmış; Fatiha ve Bakara suresinin bir kısmının tefsiridir. -En Kolay Anlaşılabilen Risal..

Out Of Stock

Lügatlı Risale-i Nur Kastamonu Lâhikası ( Büyük Boy 17 x 24 cm - Termo Deri )

(0)
66.30TL

Kastamonu Lahikası ; Eskişehir hapsinden tahliyeden sonra Nur Müellifi Kastamonu'ya nefyedilmiş, Denizli hapsi zamanına kadar orada ikamete mecbur edilmiş; bu müddet zarfında Nur Müellifi Isparta'daki talebeleri ile daimî muhabere ederek Nurların hatt-ı Kur'an'la yazılıp çoğalması, neşri ve inkişafı ve eski yazı bilmeyen gençlerin istifade..

Lügatlı Risale-i Nur Mektubât ( Büyük Boy 17 x 24 cm - Termo Deri )

(0)
110.00TL

Mektubat; Peygamber Efendimizin (asm) Mucizelerinden tarikatın hakikatine kadar birçok mevzuyu içinde bulacaksınız.-En Kolay Anlaşılabilen Risalei Nur Külliyatı -Terimli, Lugatli, Kaynaklı, İndeksli  Risale-i Nur Sayfa altı sözlüğü, ansiklopedik bilgi, terim, kaynak ve indeks çalışmaları 50 kişilik bir ekiple 4 yılda hazırlanan Bediüzzama..

Out Of Stock

Lügatlı Risale-i Nur Mesnevî-i Nuriye ( Büyük Boy 17 x 24 cm - Termo Deri )

(0)
59.80TL

Mesnevî-i Nuriye; Mesnevî-i Nuriye’nin mütercimi olan ve Risale-i Nur’un müellifi Üstat Bediüzzaman Said Nursî’den on beş sene ders alan küçük kardeşi Abdülmecid Nursî’nin yaptığı tercüme hakkında verdiği bilgileri ihtiva eder. Mesnevî-i Nuriye’nin Mukaddemesi ... Müellifin Mesnevî-i Nuriye hakkında belirttiği beş noktadan ibaret açıkl..

Lugatlı Risale-i Nur Muhâkemat ( Büyük Boy 17 x 24 cm - Termo Deri )

(0)
53.00TL

-En Kolay Anlaşılabilen Risalei Nur Külliyatı -Terimli, Lugatli, Kaynaklı, İndeksli  Risale-i Nur Sayfa altı sözlüğü, ansiklopedik bilgi, terim, kaynak ve indeks çalışmaları 50 kişilik bir ekiple 4 yılda hazırlanan Bediüzzaman Said Nursî'nin muhteşem eseri!Kitap : Risalei Nur Külliyatı - LugatlıYazar : Bediüzzaman Said NursiSayfa Sayısı: ..

Lügatlı Risale-i Nur Sikke-i Tasdîk-ı Gaybî ( Büyük Boy 17 x 24 cm - Termo Deri )

(0)
66.35TL

Sikke-i  Tastik-i Gaybi ; Birinci, sekizinci şualar ve sekiz, onsekiz, yirmisekizinci lemaları muhtevidir.-En Kolay Anlaşılabilen Risalei Nur Külliyatı -Terimli, Lugatli, Kaynaklı, İndeksli  Risale-i Nur Kitap : Risalei Nur Külliyatı - LugatlıYazar : Bediüzzaman Said NursiSayfa Sayısı: 384Kağıt Cinsi: Şamua, 2 RenkKapak Tü..

Lugatlı Risale-i Nur Sözler ( Büyük Boy 17 x 24 cm - Termo Deri )

(0)
130.00TL

Sözler ;  Besmelenin hakikatinden tut esrarını ispatına, Kuranın mucizeliğinin, Meleklerin varlığının, Ene ve enaniyetin hakikatine kadar birçok mevzuyu içinde bulacaksınız.-En Kolay Anlaşılabilen Risalei Nur Külliyatı -Terimli, Lugatli, Kaynaklı, İndeksli  Risale-i Nur Sayfa altı sözlüğü, ansiklopedik bilgi, terim, kaynak ve indeks..

Lügatlı Risale-i Nur Şuâlar ( Büyük Boy 17 x 24 cm - Termo Deri )

(0)
125.00TL

Şaular;Münacat, Ayet’ül Kübra, Meyve Risalesi ve Elhüccetüzzehra gibi birçok imani mevzuyu içinde bulacaksınız. Nev’i insan “kendisini bilmekle Rabbi’sini bilir” ferman-ı nebevisi, tam şu zamanda dertlere derman olacak bir tertipte yazılmıştır. Nev’i beşer, sebeb-i hilkatiyle hem sair ziruhların fevkinde akıl, vicdan, kalb ve ruh gibi mühim teç..

Lügatlı Risale-i Nur Tarihçe-i Hayat ( Büyük Boy 17 x 24 cm - Termo Deri )

(0)
119.50TL

Tarihçe-i Hayat; Risale-i Nur müellifinin hayatını anlatan eser.-En Kolay Anlaşılabilen Risalei Nur Külliyatı -Terimli, Lugatli, Kaynaklı, İndeksli  Risale-i Nur Sayfa altı sözlüğü, ansiklopedik bilgi, terim, kaynak ve indeks çalışmaları 50 kişilik bir ekiple 4 yılda hazırlanan Bediüzzaman Said Nursî'nin muhteşem eseri!Kitap : Risalei Nur..

Risale-i Nur'da Geçen Terimler ve Ansiklopedik Bilgiler ( Büyük Boy 17 x 24 cm - Termo Deri )

(0)
53.00TL

-En Kolay Anlaşılabilen Risalei Nur Külliyatı -Sayfa altı sözlüğü, ansiklopedik bilgi, terim, kaynak ve indeks çalışmaları 50 kişilik bir ekiple 4 yılda hazırlanan Bediüzzaman Said Nursî'nin muhteşem eseri!Baskı Sayısı1. BaskıDilTÜRKÇESayfa Sayısı880Cilt TipiKarton KapakKağıt CinsiKitap KağıdıBoyut16.5 x 24 cm..

Showing 1 to 15 of 15 (1 Pages)