Gelin Çeyizi Evliliğe İlk Adımlar | Neslihan Beyhan

Gelin Çeyizi Evliliğe İlk Adımlar | Neslihan Beyhan

20.00TL
Product Code: AA-012.01.010
Availability: 2-3 Days
Görüntüleme 377 zamanlar

Ürün özellikleri

  • brand Semerkand Aile Yayınları
  • mainCategory Aile Kitaplığı

Ürün Açıklaması

Kitap Açıklaması

GELİN ÇEYİZİ | EVLİLİĞE İLK ADIMLAR


Her genç evlilikle yeni bir yolculuğa çıkar. Tüm güzelliklerinin yanında elbette ki bu yolculuğun da zorlukları, aşılması gereken engelleri var. Bu sebeple büyükler, yol hazırlıksız ve azıksız olmaz, demişler. İşte bir ömür sürme niyeti ile çıkılan bu evlilik yolu, hazırlıklar doğru yapıldığında, eksiklikler giderildiğinde her türlü sorunun en az zararla atlatıldığı, mutluluk ve huzurun hâkim olduğu bir yuvaya dönüşebiliyor.

Aileler mutlu olsun, yuvalardan neşe saçılsın niyetiyle kaleme alınan Gelin Çeyzi’nde; eş seçimi, nişan, nikâhın korunması, düğün hazırlıkları, kaynana kayınbaba ile ilişkiler, eşler arası iletişim, anne baba olmak… gibi evlilik arefesinden başlayıp çocuk sonrası döneme kadar geçecek süreçler ele alınıyor.

Neslihan BEYHAN’ın kaleme aldığı Gelin Çeyzi, evliliğe hazırlananlara ve evli olanlara yol gösterecek ilk bilgileri kısa ve anlaşılır bir üslupla ele alan rehber bir kitap. Evliliğin bir ömür sürmesi; yuvalarda sevgi, saygı, mutluluk ve huzurun daim olması amacıyla hazırlanan bu eser, her genç kızın çeyizinde bulunması gerekenlerden.

 

 

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha