Minik Kütüphane Seti

Minik Kütüphane Seti

72.00TL -25%
Product Code: çocuk-set-minik
Availability: In Stock
Görüntüleme 16 zamanlar

Ürün Açıklaması

Bilgi Dolu Mini Kütüphanem

İngilizce destekli Bilgi Dolu Mini Kütüphanem,  gelişim evresindeki çocuğunuzun düşünme, karar verme becerilerini geliştirirken, temel kavramları öğreterek olaylar arası bağlantı kurmasını sağlar.
İngilizce Destekli Bilgi Dolu Minik Kütüphanem, çocuklarımızın temel kavramları eğlenerek öğrenmelerini sağlar. Gelişim süreçlerinde İngilizce kelime hafızalarını desteklemeyi, düşünme, seçme ve karar verme yetilerini geliştirmenin yanı sıra nesneleri, kavramları, canlıları kolay ve hızlı bir şekilde öğrenmelerine yardımcı olur. Yeni kelime ve sayı sayma yeteneklerini geliştirmeyi, çevrelerinde karşılaşabilecekleri şekilleri gerçeğe yakın görsellerle algılamalarını, dikkat gelişimlerini ve bilişsel gelişim gibi kazanımları artırmayı hedefler.

Çocuklarının sağlıklı gelişimlerine önem veren ailelerin ilgisini çekecek bu set, çocuk gelişim uzmanı gözetiminde, kalın karton ve avuç içi büyüklüğünde hazırlanmıştır. Her bir kitabın arkasında bir puzzle görseli bulunur, çocuklar bu parçaları bir araya getirerek, parçadan bütüne gider metodu ile puzzle’ı tamamlar.


KAZANIMLAR


Konuşma becerisi
Dil gelişimi
Sayısal beceri
Dikkat gelişimi
Bilişsel gelişim

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good