Hayal Mağaraları | İmtihan | Muhammed Emin Oyar

Hayal Mağaraları | İmtihan | Muhammed Emin Oyar

23.00TL
Product Code: AA-006.53.004
Availability: 2-3 Days
Görüntüleme 1775 zamanlar

Ürün özellikleri

  • brand Gençokur Yayınları
  • mainCategory Gençlik

Ürün Açıklaması

Kitap Açıklaması

HAYAL MAĞARALARI | İMTİHAN


Hayal Mağaraları serisinin ikinci kitabı Hayal Mağaraları - İmtihan genç okurlarla buluştu. Gizem dolu bu fantastik maceradaki şifreler yavaş yavaş çözülüyor. İbrahim liderin bir anlık dalgınlığıyla Hayal Mağaralarını keşfeden kahramanlarımız bu kez mağaraların sadık hizmetçilerinden olmak için çalışıyorlar. Onları bekleyen zor bir imtihan var. Bunun için maceranın ilk başladığı yere, Kenya’daki Ev’e gidiyorlar.

Mağaralarla ilgili bilgileri Baş Üstad ve diğer üstadlardan bizzat dinleyen ekip, İbrahim liderin odasındaki materyaller üzerinde dikkatle çalışıyor. İmtihanda işlerine yarayabileceğini düşündükleri her bir detayı hafızalarına kazıyor. Fakat Ahmet, yalnızca haritanın başında, gördüğü gizemli rüyayı düşünüyor. Ahmet’in rüyalarında gördüğü, onu uyaran, kurtaran o kişi kim? Ahmet’ten dikkat etmesini istediği kıskanç kardeş de nereden çıktı? Bütün bu endişeler Ahmet ve arkadaşlarını nasıl bir gerçeklikle karşılayacak?

Ev’in esrarengiz tarihi, hayal sokağındaki tuhaflıklar, evin kalbi olan taşın sırrı, imtihan boyunca karşılaşılan birbirinden ilginç olaylar ve mağaraların peşindeki kötü niyetli örgüt… Hepsi heyecan dolu bu macerada buluşuyor. Fakat görünen o ki artık hiçbir şey kolay olmayacak! Yazar Muhammet Emin Oyar’ın kaleme aldığı serinin ikinci kitabı Hayal Mağaraları - İmtihan macerasever genç okurlar tarafından okunmayı bekliyor.

 

 

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha